Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Z 15min zrobiło się 45min, 2 kebaby przyszly bez domowionego ostrego sosu a jeden bez frytek, kebab mocno sredni.

Jakub

Polecam

Aneta