Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Z 15min zrobiło się 45min, 2 kebaby przyszly bez domowionego ostrego sosu a jeden bez frytek, kebab mocno sredni.
Polecam